Testování

31.10.2021

Vážení rodiče, dle rozhodnutí ministerstva zdravotnictví se budou žáci v naší škole (okres Brno-venkov) opět testovat a to v termínech 1. 11. a 8. 11.. Bude prováděn antigenní samotest, který už žáci znají z minulého školního roku. (Instruktážní video ke konkrétnímu testu zde: https://www.youtube.com/watch?v=TZxDmLPZZSo). Pokud chtějí být rodiče u samotestu přítomni, třeba jako podpora při prvním testu, mohou využít času od 7:45, kde bude k dispozici učebna výtvarné dílny v zadním traktu školy.

V případě, že bude žák pozitivní, třídní učitelka neprodleně kontaktuje zákonné zástupce, aby si žáka vyzvedli a nechali provést přesnější PCR test. Následně bude škola postupovat podle manuálu vydaného MŠMT a instrukcí KHS.

Je možné s testováním nesouhlasit. V takovém případě informujte třídní učitelku a žák bude nosit po celou dobu výuky roušku.

Školní družina probíhá v běžném režimu. V případě ranního pobytu před vyučováním se budou žáci testovat ihned po příchodu.

Děkujeme za spolupráci

Podrobnosti zde: