Zahájení školního roku 2022/2023

23.08.2022

Ředitelství základní a mateřské školy oznamuje, že školní rok bude zahájen ve čtvrtek 1. září.

Žáci základní školy se sejdou ke slavnostnímu zahájení ve čtvrtek 1. září v 8 hodin.

Po slavnostním zahájení se rozejdeme asi v 9 hodin.

Prvňáčci si přinesou aktovky a přezůvky, ostatní školáci přijdou pouze s přezůvkami.

Žáci mohou po slavnostním zahájení 1. září zůstat ve školní družině a jít na oběd do školní jídelny.

Prosíme rodiče, aby přihlásili oběd žákům, kteří 1. září půjdou na oběd.

Provoz školní družiny bude pro přihlášené žáky zahájen ve čtvrtek 1. září.

Zápisní lístky do školní družiny pro žáky ZŠ jsou k vyzvednutí v základní škole od pátku 26. srpna od 6.30 do 15.30 hodin. Prosíme rodiče, aby vyplněné zápisní lístky odevzdali nejpozději 1. září.

Mateřská škola zahájí provoz ve čtvrtek 1. září.

Otevřeno bude od 6.30 do 16.30 jako v běžném provozu. Rozdělení dětí do tříd a seznam potřeb pro děti mateřské školy bude od pátku 26. srpna vyvěšen v obchodě paní Žitné a na webových stránkách školy.

Na děti se těší paní učitelky a zaměstnanci základní a mateřské školy.