Školné

Akce v MŠ

Focení přesunuto na ÚTERÝ 24.5. z důvodu velké nemocnosti dětí. Od 9:00 hodin se budeme fotit na společnou třídní fotografii. Po společném focení bude následovat focení sourozenců, kamarádů a skupinek. Pokud budete mít zájem o tyto fotky, tak nahlaste skupinku a počty paní učitelce. Ukázky fotek jsou k nahlédnutí v mateřské škole.

V úterý 14. 6. 2022 od 10:00 do 12:00 hodin se uskuteční zápis pro děti, kterým:

- byla poskytnuta dočasná ochrana, prokazuje se vízovým štítkem nebo záznamem o udělení dočasné ochrany. - bylo uděleno vízum k pobytu nad 90 dnů za účelem strpění pobytu.

Rozhodnutí o přijetí se vydává ve čtvrtek 23. 6. 2022 od 10:00 do 12:00 hodin.

Ve středu 25. 5. budeme mít výukový program od Smartbricks. Předškoláci na téma Veselá matematika a mladší děti na téma Zábavný park.