Týden od 15.4. do 19.4.

Některým dětem docházejí euro obaly. Bude potřeba jich pár ještě dodat.

Připomínám třídní schůzky, které proběhnou už koncem týdne.

Čj - pracovní sešit str. 43 - 45

Vyjmenovaná slova po S. Procvičujeme vyjmenovaná slova po B, Z, L, M, P, S – přehled máme vložený v sešitě. Umíme je vyjmenovat a použít. Poznáme slovesa, podstatná a přídavná jména, číslovky.

Sešit vyjmenovaných slov (Z, B, L, M, P, S) a doplňovačky na konci pracovního sešitu - samostatně, "dobrovolně". Kdo chybuje v psaní i,y, měl by procvičování využít, trénování pomůže.

Ve středu si napíšeme diktát s vyjmenovanými slovy (str. 70/3)

Sloh - psaní referátu

Čt - každé úterý máme čtenářskou dílnu, každý pátek společně čteme Děti z Bullerbynu. Prosím, nadále s dětmi procvičujte doma čtení - plynulou hlasitou četbu s intonací vět, porozumění textu.

Ps - písanka str. 17, 18

Ma - pracovní sešit str.24,25, učebnice - dělení 10 a 100 strany 33,35 - písemné příklady do sešitu, ve čtvrtek geometrie - porovnávání úseček . str. 56 a 57

Aj - lekce 10 - zvířata, str.48-50 vazba there is, there are, PS - str.49,50

HV - hrajeme na flétny

Týden od 8.4. do .12.4

Čj - pracovní sešit str. 41 - 43

Vyjmenovaná slova po P. Procvičujeme vyjmenovaná slova po B, Z, L, M, P – přehled máme vložený v sešitě. Umíme je vyjmenovat a použít. Poznáme slovesa, podstatná a přídavná jména, číslovky.

Sešit vyjmenovaných slov (Z, B, L, M, P) a doplňovačky na konci pracovního sešitu - samostatně, "dobrovolně". Kdo chybuje v psaní i,y, měl by procvičování využít, trénování pomůže.

Ve středu si napíšeme diktát na vyjmenovaná slova po P (podle str. 70/1-3)

Sloh - psaní referátu

Čt - každé úterý máme čtenářskou dílnu, každý pátek společně čteme Děti z Bullerbynu. Prosím, nadále s dětmi procvičujte doma čtení - plynulou hlasitou četbu s intonací vět, porozumění textu.

Ps - písanka str. 15, 16

Ma - Dělení se zbytkem, malý test na písemné sčítání, odčítání, násobení

jednotky délky a hmotnosti

Aj - lekce 10 - zvířata, str. 48, test na opakování 7,8,9 lekce