Aktuality

Zápis do MŠ

18.04.2024

Zápis do mateřské školy v Podolí na školní rok 2024/2025 se uskuteční v úterý 7. května 2024.

Upozorňujeme strávníky, že z technických důvodů je možné, že po přihlášení do stravovacího systému uvidíte neočekávaný nedoplatek. Nemusíte se jím znepokojovat, zmizí po připsání vaší pravidelné dubnové platby. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme za návštěvu velikonoční výstavy a účast v soutěži o nejkrásnějšího velikonočního beránka. Sešlo se nádherných osm beranů a zde jsou výsledky hlasování návštěvníků výstavy:

Zápis do ZŠ

22.03.2024

Zápis do prvního ročníku Základní školy v Podolí na školní rok 2024/2025 se uskuteční ve středu 10. dubna 2024. Podrobnosti najdete na plakátcích a na této stránce, kde vás zároveň žádáme o přihlášení se na konkrétní čas.

Zveme vás na velikonoční výstavu a soutěž o nejhezčího velikonočního beránka, a to v neděli 24. 3. v základní škole. Více informací na plakátku.

Zveme všechny na přednášku zkušeného rodinného terapeuta a lektora Mgr. Jiřího Haldy, s názvem Komunikační dovednosti v rodině. Přednáška se koná v kinosále ZŠ Šlapanice ve středu 13. 3. od 17 hodin a je zdarma. Přihlásit se můžete pomocí tohoto odkazu.

Ředitelství školy v Podolí u Brna přijme ASISTENTKU PEDAGOGAčástečný úvazek hlavní pracovní poměr, zaměstnání na pracovní smlouvu, dlouhodobý zástupnástup možný ihned
Bližší informace podá ředitelka školy, tel.: 725 111 624, e-mail: reditelka@zsmspodoliubrna.cz

Reflexáci

30.01.2024

Zveme všechny zájemce na hru s reflexními prvky v zahradě za DPS. Od středy 31. 1. do středy 14. 2. si děti můžou přijít vyzkoušet, co ví o bezpečnosti a reflexních prvcích, a současně můžou vyhrát pěknou cenu. Přijďte za tmy, s sebou si vemte baterku a něco na psaní. Pozor, zahrada se zavírá každý den ve 20 hodin. Pokyny ke hře najdete na místě. ...

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského vyhlašuje již 31. ročník ocenění KNIHA DĚTSKÉHO SRDCE. Hlasovat mohou děti a mládež od 0 do 18 let pro knihu, která se jim nejvíce líbila z těch, které přečetly v roce 2023. Hlasovat mohou pro knihy české i překladové, naučné i beletrii do 28. února 2024 včetně. Hlasovat můžete pod tímto...

Zveme všechny na dětský maškarní ples, který se koná v neděli 14. ledna od 15 hodin. Podrobnosti najdete na plakátcích.