Aktuality

Celý rok sbíraly děti ze školy i školky krátké odřezky tužek a pastelek v rámci soutěže Špačkoš. Do soutěže jsme nakonec poslali téměř 4,5 kg špačků a vyhráli jsme jednu z vedlejších cen - výtvarné potřeby značky KOH-I-NOOR v hodnotě 3000 Kč. Všem, kteří nějakým špačkem přispěli, děkujeme. Z výtvarných potřeb se již brzy budou radovat školní i...

V pátek 26. května se v zahradě DPS koná jarní zahradní slavnost. Oslavíme společně Den matek a Den otců, budete si moci prohlédnou práce dětí ZŠ a vyzkoušet úkoly, které pro vás děti nachystaly.

Naši žáci Jáchym Procházka a Samuel Podloucký se zúčastnili městského kola matematické miniolympiády pro žáky 4. tříd v Brně na ZŠ Sirotkova. Oba dva si mezi 77 účastníky vedli skvěle, stali se úspěšnými řešiteli a Sam vybojoval pro naši školu 5. místo. Gratulujeme jim k tomuto úspěchu!

Děkujeme našim žákům za výbornou reprezentaci školy v celostátním kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek v Karlových Varech. Přestože si neodnesli žádnou z medailí, mezí třiceti nejlepšími zpěváky z celé republiky se neztratili a předvedli skvělý výkon.

Zveme všechny na velikonoční výstavu, která se uskuteční v neděli 2. dubna v budově ZŠ. Otevřeno bude mezi 10:00 a 12:00, a pak mezi 14:00 a 17:00.

Ředitelství školy zve rodiče dětí a žáků naší ZŠ a MŠ na JARNÍ BRIGÁDU vyhrabání trávy v zahradě u mateřské školy a u školní jídelny. Sraz v sobotu 1. dubna v 9 hod. u školní jídelny a u "nové" mateřské školy.

Zápis do ZŠ

20.03.2023

ZÁPIS ŽÁKŮ DO PRVNÍHO ROČNÍKU ZÁKLADNÍ ŠKOLY V PODOLÍ NA ŠKOLNÍ ROK 2023/2024 SE USKUTEČNÍ VE STŘEDU 19. DUBNA 2023 V ZÁKLADNÍ ŠKOLE.

Ředitelství školy oznamuje, že v pátek 3. března bude z provozních důvodů (odstávka elektrické energie) uzavřena základní škola, mateřská škola, školní jídelna i školní družina.

Blahopřejeme našim žákům Ondřeji Kvochovi a Amálce Šuškové k vítězství v krajském kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek a k postupu do republikového kola, které se koná 20.3. v Karlových Varech. Budeme jim držet palce, aby se jim i tam dařilo.