Aktuality

Srdečně vás zveme na vánoční jarmark a rozsvícení vánočního stromu. 

Z důvodu reálné hrozby plánovaných zásahů do školství se všichni zaměstnanci Základní školy a Mateřské školy Podolí zapojí formou přerušení práce a pracovních povinností do jednodenní stávky. Z tohoto důvodu bude ZŠ a MŠ Podolí dne 27. 11. 2023 uzavřena. Konkrétní důvody naleznete v dopisu ředitelky školy níže.

Zveme všechny na tradiční svatomartinský lampionový průvod, který se koná v pátek 10. listopadu. Sraz v 18:30 u hřbitova. Více informací na plakátcích.

16. listopadu přijede do školy pan fotograf Řičánek, který nabízí focení prvňáčků a zároveň vánoční fotografování dětí. Vzorové fotografie naleznete níže. Na focení můžete své dítě přihlásit pomocí lístečku, který dostanou ve škole. Na vánoční foto je možné nechat dítě vyfotit i se sourozencem (ze ZŠ i z MŠ). Převod dětí ze školky zajistíme, ale je...

Všem příznivcům běhání zprostředkováváme pozvánku na běh v lesích kolem Útěchova. Více informací na plakátku.

Milí rodiče, společnost Infra pořádá 15. listopadu webinář pro rodiče s názvem Maličkosti, na které bychom neměli při výchově dětí zapomínat. Webinář povede uznávaný odborník na dětský rozvoj a výchovu Mgr. Jiří Halda. Více informací i možnost přihlášení najdete zde.

Dýňování

12.10.2023

Zveme všechny na tradiční podzimní dýňování, které se uskuteční v pátek 20. října od 16:30 v zahradě u DPS. Více informací na plakátku.

Drakiáda

05.10.2023

ZŠ a MŠ Podolí ve spolupráci se SRPŠ zve všechny příznivce dračího létání na nedělní Drakiádu.

V dokumentu níže najdete sepsané nejpotřebnější informace k provozu školy, příchodům a odchodům dětí do/ze školy, informace o družině a omlouvání dětí. Manuál snad ocení nejen rodiče prvňáčků, ale i rodiče starších dětí, kteří v některých informacích stále tápou.