Aktuality

Vedoucí školní jídelny oznamuje, že na základě Vyhlášky č. 107/2005 Sb. od 1. 2. 2023 dochází k navýšení stravného. Prosíme rodiče, aby upravili výši trvalých plateb dle následující tabulky.

Výbor SRPŠ při ZŠ a MŠ Podolí ve spolupráci s obcí Podolí pořádá tradiční maškarní ples. Bude se konat v neděli 15. ledna od 15 hodin na sokolovně. Předem děkujeme za věcné ceny do tomboly, které můžou děti do pátku přinést do školy či do školky.

po vyřešení personálních problémů ve školní jídelně začneme opět od úterý 3. 1. 2023 vařit obědy pro CIZÍ strávníky. Tedy pro seniory Podolí a DPS, kterým se obědy rozváží, a ostatním cizím, kteří si pro obědy dochází. Kdo bude mít zájem opět o naše obědy, přihlaste se panu Šudomovi, který obědy rozváží, a nebo tel. ve školní jídelně na...

Děkujeme návštěvníkům školního vánočního jarmarku. Po výrobcích žáků se jen zaprášilo. Na dobrovolném vstupném se nám podařilo vybrat 8.270,- Kč. Část získaných peněz věnujeme na charitu, kterou vyberou naši školáci a část poslouží k financování dalšího tvoření.

Ve středu 9. 11. proběhly ve škole volby do školské rady. Z řad zákonných zástupců žáků byly zvoleny Mgr. Věra Havlišová a MUDr. Klára Stružková. Z řad pedagogických pracovníků byly zvoleny Mgr. Sabina Csefayová a Mgr. Zuzana Horáčková. Zápis o provedení a výsledcích voleb si můžete přečíst níže. První schůzka nové školské rady bude svolána,...

Dne 30. 11. přijede do školy pan fotograf, který nabízí fotografování prvňáčků a také foto s vánoční tematikou. Děti ve škole obdrží/obdržely lísteček, na kterém prosím zaznačte případný zájem o focení. Níže můžete zhlédnout vzorové fotografie.

Vážení rodiče, níže najdete přehled kandidátů do školské rady volených zákonnými zástupci. Volby proběhnou ve středu 9. listopadu v budově školy.