Aktuality


 

Ředitelství školy v Podolí zve všechny rodiče i příznivce školy na jarní zahradní slavnost, která se koná v pátek 20. května od 16:00 do 17:30 v zahradě DPS (při nepřízni počasí v sále DPS).

Ředitelství školy přijme zaměstnance na pozice:
kuchař / kuchařka
úvazek 1,0
hlavní pracovní poměr, zaměstnání na pracovní smlouvu
nástup od 25. srpna 2022
požadavek: vyučen/a v oboru
zásobovač / zásobovačka
2 hodiny denně (11 – 13 hod.) – rozvoz stravy služebním vozem
zaměstnání na dohodu
nástup od 1. září 2022

Zápis do MŠ

21.04.2022

V úterý 14. 6. 2022 od 10:00 do 12:00 hodin se uskuteční zápis pro děti, kterým:

Jarní brigáda, která se měla konat v sobotu 9. 4., je zrušena z důvodu nepříznivé předpovědi počasí. O případném jiném termínu bychom Vás včas informovali. Děkujeme za pochopení.

Zveme rodiče a děti MŠ a ZŠ na tradiční velikonoční výstavu. Ta proběhne v neděli 10. dubna v prostorech základní školy. Na to, co děti vytvořily, se můžete přijít podívat od 10 do 12 hodin a od 14 do 17 hodin. Součástí výstavy je i soutěž o nejhezčího velikonočního beránka. Hotového beránka mohou zájemci přinést do ZŠ...

Vzhledem k nepřízni počasí přesuneme brigády v zahradách u školy, školky a školní jídelny ze soboty 2.4. na sobotu 9.4. v 9 hodin. (Doufejme, že počasí příště vyjde - kdyby náhodou nevyšlo ani 9.4., tak třetí termín by byl v sobotu po Velikonocích 23.4.)

Milí rodiče, společnost Veselá věda nabízí dětské letní pobytové tábory na Kaprálově mlýně. Program je zaměřený na bádání, přírodu a pokusy ze světa přírodovědy a fyziky. Více informací najdete na stránkách Veselé vědy nebo v letáku.

V úterý 22.3. jsme se s vybranými dětmi zúčastnili turnaje v deskových hrách v Nebovidech. Vítězné trofeje jsme sice nezískali, ale přivezli jsme si spoustu pěkných zážitků. Na místě natáčela televize a krátká reportáž z turnaje se vysílala k večeru ve Zprávičkách na Déčku. Pod tímto odkazem se můžete na reportáž podívat.

Zveme rodiče dětí a žáků naší ZŠ a MŠ na jarní brigádu - společně připravíme školní zahradu, školkovou zahradu i zahradu u jídelny. Sraz v sobotu 2. dubna v 9:00 - rodiče školních dětí u jídelny a rodiče školkových dětí u školky.