Aktuality


 

Dýňování

13.10.2021

Zveme všechny na podzimní dýňování, které proběhne v pátek 22. října od 16:30 v zahradě u DPS. Akce se koná za každého počasí. S sebou dýní i potřeby na dlabání.

Drakiáda

27.09.2021

POZOR ZMĚNA!!! Tradiční podolská drakiáda se koná v neděli 3. října od 16 hodin na poli nad sportovní halou. Za deště se akce nekoná.

ve středu 22. 9. 2021 v 16:30 hodin v nové budově mateřské školy se konají třídní schůzky SRPŠ.

Ředitelství základní a mateřské školy oznamuje, že školní rok bude zahájen ve středu 1. září. Žáci základní školy se sejdou ke slavnostnímu zahájení ve středu 1. září v 8 hodin. Po slavnostním zahájení se rozejdeme asi v 9 hodin. Prvňáčci si přinesou aktovky a přezůvky, ostatní školáci přijdou pouze s přezůvkami. Žáci mohou po slavnostním zahájení...

Vedoucí školní jídelny oznamuje, že ve dnech od pondělí 23. 8. do úterý 31. 8. bude ve školní jídelně vydávat přihlášky ke stravování pro děti MŠ a žáky ZŠ, a to v době od 6:30 do 15:30. Prosíme rodiče o jejich vyzvednutí. Provoz školní jídelny začíná ve středu 1. 9. pro všechny strávníky, t. j. děti MŠ,...