4. třída

Týden od 5.6. do 9.6.


6.6. a 7.6. vybíráme doplatek na školu v přírodě 1500,- Kč a dokumenty - list účastníka, potvrzení o zdravotní způsobilosti, kopii kartičky ZP a bezinfekčnost s datem odjezdu. Veškeré dokumenty ke škole v přírodě si můžete stáhnou zde: https://www.zsmspodoliubrna.cz/skola-v-prirode/ 

Na škole v přírodě děti dostávají odměny za umístění. Pokud by někdo mohl do odměn věnovat nějaké reklamní předměty, či jakékoli nepoužité předměty vhodné pro žáky 1.stupně (propisky, pastelky, nálepky, přívěsky, bločky, skládačky.....), budeme velmi rádi.

12.6. musím nahlásit přesný počet žáků, kteří pojedou na školu v přírodě. Pokud tedy ještě zvažujete účast vašeho dítěte, prosím, dejte mi včas vědět. Po tomto termínu už je storno poplatek ve výši 100%. 

13.6. proběhne vyúčtování kultury

český jazyk

Budeme opakovat veškeré učivo, bude se známkovat a postupně budu známky uzavírat.

matematika

Budeme počítat na známky.  V geometrii si narýsujeme čtverce a vypočítáme jejich obvod. 

přírodověda

Snad nám počasí bude přát a vyrazíme si objevovat svět vody.

vlastivěda

Budeme opakovat znalosti o České republice.

Jiné informace:

Do žákovské knížky zapíšu předběžné hodnocení v jednotlivých předmětech, ale to asi nebude pro vás žádné překvapení, protože pohledem na známky dokážete předvídat, jaké číslo se patrně v hodnocení objeví :-). V týdnu před školou v přírodě bude možné se sejít a konzultovat. Přesnější informace vám pošlu emailem.

Fotogalerie:

A opět výuka venku. Tentokrát český jazyk a opakování sloves, vzorů podstatných jmen a shody přísudku s podmětem. Dále matematika a souhrnné opakování na pracovním listu.