Podrobné informace k zahájení školního roku

23.08.2021

Ředitelství základní a mateřské školy oznamuje, že školní rok bude zahájen ve středu 1. září. Žáci základní školy se sejdou ke slavnostnímu zahájení ve středu 1. září v 8 hodin. Po slavnostním zahájení se rozejdeme asi v 9 hodin. Prvňáčci si přinesou aktovky a přezůvky, ostatní školáci přijdou pouze s přezůvkami. Žáci mohou po slavnostním zahájení 1. září zůstat ve školní družině a jít na oběd do školní jídelny. Prosíme rodiče, aby odhlásili oběd žákům, kteří na oběd nepůjdou.

• Provoz školní družiny bude pro přihlášené žáky zahájen ve středu 1. září. Zápisní lístky do školní družiny pro žáky ZŠ jsou k vyzvednutí v základní škole od středy 25. srpna od 6.30 do 15.30 hodin. Prosíme rodiče, aby vyplněné zápisní lístky odevzdali nejpozději do 1. září.
  • Ve škole proběhne preventivní screeningové testování žáků. Informace o platných ochranných opatřeních a provozu školy budou uvedeny již brzy na webových stránkách školy.

Mateřská škola zahájí provoz ve středu 1. září. Otevřeno bude od 6.30 do 16.30 jako v běžném provozu. Rozdělení dětí do tříd a seznam potřeb pro děti mateřské školy bude od čtvrtka 26. srpna vyvěšen v obchodě paní Žitné a na webových stránkách školy.

Na děti se těší paní učitelky a zaměstnanci základní a mateřské školy.