Aktuality

V dokumentu níže najdete sepsané nejpotřebnější informace k provozu školy, příchodům a odchodům dětí do/ze školy, informace o družině a omlouvání dětí. Manuál snad ocení nejen rodiče prvňáčků, ale i rodiče starších dětí, kteří v některých informacích stále tápou.

Naše škola v předchozím roce přispěla z výtěžku vánočního jarmarku na fotopast společnosti NEPZ, která se stará o ochranu přírody po celém světě. Zájemci se můžou podívat na filmy, které nám společnost zaslala ke zhlédnutí:

V pátek 26. května se v zahradě DPS koná jarní zahradní slavnost. Oslavíme společně Den matek a Den otců, budete si moci prohlédnou práce dětí ZŠ a vyzkoušet úkoly, které pro vás děti nachystaly.

Naši žáci Jáchym Procházka a Samuel Podloucký se zúčastnili městského kola matematické miniolympiády pro žáky 4. tříd v Brně na ZŠ Sirotkova. Oba dva si mezi 77 účastníky vedli skvěle, stali se úspěšnými řešiteli a Sam vybojoval pro naši školu 5. místo. Gratulujeme jim k tomuto úspěchu!

Děkujeme našim žákům za výbornou reprezentaci školy v celostátním kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek v Karlových Varech. Přestože si neodnesli žádnou z medailí, mezí třiceti nejlepšími zpěváky z celé republiky se neztratili a předvedli skvělý výkon.

Zveme všechny na velikonoční výstavu, která se uskuteční v neděli 2. dubna v budově ZŠ. Otevřeno bude mezi 10:00 a 12:00, a pak mezi 14:00 a 17:00.

Ředitelství školy zve rodiče dětí a žáků naší ZŠ a MŠ na JARNÍ BRIGÁDU vyhrabání trávy v zahradě u mateřské školy a u školní jídelny. Sraz v sobotu 1. dubna v 9 hod. u školní jídelny a u "nové" mateřské školy.